• Tańcowała igła z nitką

• Tańcowała igła z nitką. Uczniowie klas piątych na lekcjach techniki poznali tajniki krawiectwa i tkactwa. Zdobyli praktyczne umiejętności szycia – nauczyli się podstawowych ściegów i przyszywania guzików. Poznali strukturę tkaniny i tkactwa wykonując osnowę i wątek, czyli tworząc konstrukcję tkaniny. Nabytą wiedzę i umiejętności krawieckie wykorzystali do uszycia sobie POKROWCA – ETUI na telefon.

• Ślubujemy, że nie zawiedziemy

• 10 listopada 2022r. w naszej szkole miało miejsce wydarzenie, które zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Tego dnia swoje wielkie święto mieli uczniowie klas pierwszych, ponieważ byli bohaterami Uroczystości Ślubowania i Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej.

Więcej informacji jeśli klikniesz w ten link

Zdjęcia wykonano aparatem z laboratorium przyszłości.

• Jestem patriotą, jestem Polakiem! Moja miejscowość częścią Polski.