• Europejska Odznaka Jakości

• ​​​​​​​

Informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni Europejską Odznaką Jakości za pracę w projekcie eTwinning „Matematyka z grami”. Oznacza to, że Nasza praca, praca Naszych uczniów i współpraca z Naszymi partnerami spełniły kryteria Ramowe Odznaki Jakości i uzyskały wysoką ocenę.

Ponadto Nasz projekt zostanie zaprezentowany w specjalnym obszarze Europejskiej Platformy Edukacji Szkolnej.

• Krajowa Odznaka Jakości ETwinning

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Krajową Odznakę Jakości eTwinning za międzynarodowy  projekt "Math with games", który był relizowany od marca 2023 do czerwca 2023 roku.

Krytriami przyznawania Odznaki Jakości są:

- innowacja pedagogiczna,

- kreatywność,

- integracja z programem nauczania,

- współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi (Polska - Turcja - Jordania),

- wykorzystanie technologii,

- rezultaty, wpływ i dokumentacja.

Nasza ciężka praca została nagrodzona. Dziekujemy uczniom z klasy 5B i 6A oraz partnerom projektu za aktywny udział i zaangażowanie w wykonanie zadania.

Koordynatorem projektu była Pani Dyrektor Barbara Ufnal - Budzyła. Przy projekcie współpracowały takze panie: Ewelina Halicka - Małolepsza i Iwona Skórska