• Certyfikat z ukończenia  Międzynarodowego Projektu  Edukacyjnego "Z kotem Amadeuszem przez świat  wartości i emocji"

• Fotorelacja z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji"- 2022/23.  Projekt realizowały grupy 5 i 6 letnie

(żyrafy, jeże, biedronki).

Miłego oglądania :)

• Grupy 5 i 6 - latków  z oddziałów przedszkolnych A, B, C, D  realizują w roku szkolnym 2022/2023 projekt edukacyjny „Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”.

Opis projektu:
        Postacią przewodnią projektu jest kot Amadeusz, który zabiera głos w wierszykach z książki „O kotku Amadeuszu, czyli wiersze na małe i duże troski”.
        Podejmuje on tematy znane wszystkim dzieciom, np. jak radzić sobie z emocjami (ze strachem, z nieśmiałością, z poczuciem porażki, ze smutkiem), jak rozwiązywać problemy (jak odnaleźć swój talent, jak znaleźć przyjaciół, co robić w czasie choroby), jak radzić sobie w niektórych sytuacjach (jak pokonać nudę), jak odnaleźć się w świecie (jak zadbać o przyrodę, jak pokonać nieśmiałość, jak pokonać niecierpliwość, czy warto być dorosłym).