• WYCIECZKA KLAS SZÓSTYCH DO KAZIMIERZA DOLNEGO

18 czerwca 2021 roku klasy szóste pod opieką wychowawców – pani Agnieszki Pawelec, pani Marzeny Drwal, pana Dariusza Sawickiego a także pani Moniki Staszczak uczestniczyli w wycieczce do Kazimierza Dolnego nad Wisłą połączonej z piknikiem integracyjnym.

Na początku zwiedzaliśmy piękne miasto – Kazimierz, spacerowaliśmy po lessowym wąwozie – pięknym, charakterystycznym dla przyrodniczego krajobrazu tego regiony miejscu. Następnie zwiedziliśmy ruiny zamku, basztę i wspięliśmy się na Górę Trzech Krzyży, skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Kazimierza. Pogoda nam wyjątkowo dopisała, więc po trudach wspinaczki odpoczywaliśmy na kazimierskim rynku delektując się widokami i zimnymi smakołykami. Kolejnym punktem naszej wycieczki był piknik integracyjny w miejscowości Wysokie koło Bogucina. Tam czekały na nas wspaniałe zabawy z animatorką – panią Emilią oraz ognisko. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z w Galerii:)

• WYCIECZKA KLAS CZWARTYCH
          DO JANOWA LUBELSKIEGO

Dnia 16 czerwca 2021r klasy 4a i 4b, pod opieką wychowawczyń: p. Magdaleny Sawickiej i p. Eweliny Halickiej Małolepszej a także p. Małgorzaty Moroz, uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Janowa Lubelskiego. W parku linowym uczniowie spisali się świetnie, przemierzając trasy o różnych stopniach trudności i pokonując lęk i obawy dotyczące wysokości. Podczas Wesołej Olimpiady uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach, tj. w wyścigu 5-osobowych nart, wyścigu w workach czy skakaniu przez linę. Po konsumpcji samodzielnie upieczonej nad ogniskiem kiełbaski, uczniowie sprawdzili swoją celność i precyzję, strzelając z łuku i sportowego karabinu pneumatycznego. Na koniec – w lesie - odbył się marsz na orientację, podczas którego uczniowie za pomocą mapy, dotarli do określonych punktów i uczyli się przeróżnych umiejętności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii:)

• Wycieczka klasy 8a do Lublina

18 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 8a pod opieką wychowawcy – pani Iwony Skórskiej oraz  pani Małgorzaty Moroz uczestniczyli w wycieczce do Lublina do "Strefy Wysokich Lotów". Uczniowie brali udział w aktywnej lekcji wychowania fizycznego, rozwijali koordynację i ogólną sprawność ruchową. Pod opieką trenerów uczyli się podstaw akrobatyki łącząc sport z zabawą. Po bardzo intensywnej rozgrzewce mogli spróbować swoich sił na różnych atrakcjach strefy: trampoliny sportowe i superquady, belki do pojedynków, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, baseny z gąbkami, kosze i aeroball, airtrack i springfloor, strefa dmuchanych atrakcji i wiele innych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.